Jak Snape potkal Maipe - 29 - Autorské poznámky

26. listopad 2012 | 09.12 |

Možné budoucnosti:


1) Snapea přestane přetahování se mezi Dobrem a Zlem bavit, vezme Maipe, odjedou do Ameriky, vezmou se (pozn.: nezapomenout na Snapea v bílém obleku s motýlkem!) a spokojeně si žijí. Británii obsadí Voldík a když se po osmnácti letech jejich plavovlasá dcera s fialkovýma očima (čert vem genetiku) dozví, jaký rodičové vzdali boj, sedne na jednorožce a přijede ji zachránit. Někdo umře.

2) Oba se dají k Voldíkovi, povijí potomka, Maipe zemře vinou Voldíkovou, potomek bude dán na vychování (pozn.: případně zmizí a je někde na vychování - hodit si kostkou?), Snape se naštve a přejde k Albíkovi, pokračuje více méně jak to všichni známe, ale místo Harryho se objeví onen černovlasý potomek, který jest Tím Vyvoleným. Ale Snape ho nechce nechat bojovat a všechno se zkomplikuje na ještě cca třicet kapitol. Někdo umře.

3) Voldy pověří Narcisu, jako rozumnou ženu, aby Snapeovi vymluvila Maipe. Jak už to v podobných případech bývá, dají se ti dva z toho všeho rozmlouvání dohromady. Lucius se dá naopak dohromady s Maipe. Vychází to tak esteticky mnohem lépe, než když jsou blonďáci jenom spolu a bruneti jenom spolu a budou mít o moc hezčí děti. Možná by tu ani nemusel nikdo umřít.

4) Jejich dcerou je Hermiona (jak bylo naznačeno nenápadným tvrzením, že Maipina babička má hnědé oči a spoustu vlasů, takže tentokrát je genetika v pořádku), dostane se do Zmijozelu, Harry tím pádem propadne už před NKÚ a všechno se hrozně zkomplikuje. Někdo umře.

5) Snape je zabit, Maipe nastoupí jako učitelka lektvarů v Bradavicích a špehuje pro Albíka, dále to pokračuje jak známe, jen je to trochu pokažené tím českým -ová; jelikož Snape zemřel kvůli Potterovým, je tu dobrý důvod nesnášet Harryho. Nutno využít dialogy z kánonu a tím definitivně otrávit i poslední věrné čtenáře. Někdo umře.

6) Snape je poněkud nerozhodný ohledně toho, jestli je s Voldym nebo ne, když se definitivně ukáže, že ano, s Maipe se rozejdou. Snape unese společného potomka, ale pak je zabit a Maipe poprvé svého syna vidí, až když nastoupí v Bradavicích - jak už to bývá, samozřejmě u zařazování. Následuje dojemné finále se spoustou kapesníčků.

7) Pokračování ;-)

Zpět na hlavní stranu blogu